Йдеться про це в тексті рішення Господарського суду Харкова, який зобов'язав УНГК розплатитися за газ, куплений у листопаді 2012 року, а також заплатити пеню і відсотки.

УНГК - одна з найбільших приватних газотрейдерів України. Торік її виручка становила 3,1 млрд гривень. Компанію в 2011 році створили колишній глава представництва Regal Petroleum в Україні Віктор Дмитрієв та президент асоціації "Газові трейдери України" Роман Сторожев.

У 2012 році власниками компанії було декілька жителів Харківської області. Навесні цього року УНГК почала імпортувати природний газ з Угорщини, заявивши про намір закуповувати за кордоном близько 90 млн кубометрів на місяць - майже 2% місячного споживання газу в Україні.

Читайте також: Курченко купив Брокбізнесбанк, — ЗМІ

У травні 2013 року прес-служба групи ВЕТЕК, яку заснував Курченко, повідомила, що УНГК входить в групу і займається постачанням газу промисловим споживачам.

Компанію "Ріоні" заснувала киянка Ірина Спісцева в листопаді 2008 року. Статутний фонд підприємства - 55 тисяч гривень, основний вид діяльності - постачання газу місцевими трубопроводами. Компанія має право торгувати електроенергією, займатися посередництвом у торгівлі газу і здійснювати оптові поставки палива.