Двадцять років – той вік, коли диявол приходить до тебе, щоб поскаржитися на життя. Все зав'язано на тобі, від тебе вимагається тільки поменше спати. І користуватися презервативами. Все інше обов'язково з тобою трапиться. І станеться саме так, як ти цього хочеш. Хочеш ти цього чи не хочеш, – уривок з роману, що став епіграфом до фільму.

Режисером фільму став Михайло Лук’яненко. Раніше відомий фільмом "Депешмод" за однойменною книгою Жадана, а також документальним фільмом "Гот догс" про концертну діяльність музичного проекту "Жадан і собаки".

Художні фільми Михайла демонструються тільки на спеціальних показах. В інтернеті або прокаті їх подивитися неможливо.

Цікаво, що одну із ролей зіграє сам письменник. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Йому дісталася роль майора міліції.

Саундтреком до фільму стала пісня "Листопад" групи "Жадан і Собаки" – це перший сингл з нового альбому групи, вихід якого запланований на весну 2016.

Зйомки відбувалися не один рік. А презентації довгоочікуваної картини відбудеться на День закоханих у Харкові. А згодом ще у 9-ти містах України.

Нагадаємо, роман "Месопотамія" українського письменника, поета та співака Сергія Жадана увійшов в десятку кращих книг грудня 2015 за версією австрійського телеканалу ORF.