Загалом у місті пошкоджено 373 будівлі. 2 приватних будинки зруйновані повністю та ще 3 частково. Також не піддаються ремонту 13 багатоквартирних будинків.

Близько 93 сімей потребують нового житла і на сьогодні ми прийняли всі міри для того, щоб надати їм тимчасові оселі, до того часу, як проведемо капітальні роботи,
– запевнила голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична

Гроші на відновлення сьогодні, 31 березня, виділили під час сесії Харківської облради. 100 мільйонів гривень місцевій райдержадміністрації передали із держбюджету, ще 10 мільйонів – гроші із резерву області, 2 мільйони – резерв самої Балаклійщини. Та поки гроші не надійшли, будівельники почали ремонти власним коштом.

Родинам, які втратили домівки, мають або відновити будинки, або компенсувати грішми на купівлю житла. Що ж до адресної допомоги, то її поки дали 12 постраждалим. А мешканцям навколишніх сіл на ремонт незначних пошкоджень видадуть необхідні будматеріали. Лагодити усе вони будуть самостійно.

Читатйте також: Розбиті вікна і діряві дахи: як Балаклія повертається до звичного життя

Нагадаємо, що 23 березня у Балаклії стався потужний вибух на військовій базі. Деякі з ракет вибухали далеко за межами військової частини.