Про це повідомляє прес-служба ДСНС на сторінці у Facebook.

"З с. Вербовка евакуйовано 2700 чоловік в с. Пришиб (відстань 16 км від м. Балаклія). В с. Яковенково – 806 чоловік населення у Волохів Яр (20 кілометрів від м. Балаклія). З м. Балаклія евакуйовано понад 16317 чоловік", – зазначають у відомстві.

У ДСНС додали, що майже усі вибухи відбуваються на технічній території військового арсеналу. Також спостерігаються поодинокі випадки розльоту осколків боєприпасів.

На місці події прибуло: 55 автоцистерн, 24 одиниці допоміжної техніки від ДСНС та 362 чоловіки особового складу. Також працює 25 автомобілів швидкої допомоги, понад 100 співробітників швидкої допомоги, від Національної поліції – 40 автомобілів та понад 150 чоловік особового складу. На залізничній станції села Шебелинка чергують два пожежних потяги.

Про місця, куди можна евакуюватись, людям повідомили по радіо. Більша частина мешканців Балаклії виїхала за межі району.

Нагадаємо, у Балаклії стався потужний вибух на військовій базі. Деякі з ракет вибухали далеко за межами військової частини.

Місцеві мешканці пишуть про те, що вибухи було чутно за десятки кілометрів від місця події.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що однією з версій подій могла стати диверсія.