Після того, як росіянка буквально влаштувала істерику на вулиці, українка почала фіксувати інцидент на свій телефон. Тоді росіянка закричала, щоб та її не знімала.

Цікаво У Швеції літня росіянка накинулася на українку: розірвала прапор й кричала, що "дасть по морді"

Жінка підійшла до українки на вулиці

Росіянка підійшла до українки та її дитини та поцікавилася, звідки ті родом. У відповідь жінка сказала, що приїхала з України.

Після цього росіянка дістала свій гаманець. Українка, думаючи що та хоче дати їй грошей, поспішила відмовляти її, кажучи, що у допомозі немає потреби, бо грошей вистачає. Однак росіянка дістала гривні, які, за її словами, хтось залишив у якомусь візку, і кинула в українку. У росіянки почалася істерика.

Коли українка почала знімати її на камеру телефона, літня росіянка почала ще більше обурювалася через це. Жінка хапала дитину і кричала, що "Україна сама себе бомбить". Українці з дитиною буквально довелося втікати від росіянки.

Будьте обережні, в країнах на кшталт Латвії таких тьоть неадекватних багато,
– так українка підписала відео.

Українка, опублікувавши своє відео, зазначила, що росіянка з Латвії недалеко втекла від тієї, що розкидувала українську символіку у шведському Стокгольмі.

У Латвії росіянка накинулася на українку з дитиною: обурливе відео з інстаграму yours_stock

Схожий інцидент у Швеції

Українка, на яку напала росіянка у Латвії, опублікувала в дописі відео з подібним скандалом у Швеції. Там росіянка знімала українські прапори, а на питання, навіщо вона чіпає українську символіку, вона казала, що це нібито "фашистська". Всіх українців вона обзивала "тухлими, брудними фашистами" та не змогла адекватно відповісти на питання, для чого шматувала синьо-жовтий прапор.

Росіянка всіляко ображала українку. Казала, що нібито та неохайна, "не знає своєї історії" та "працює повією". Натомість сама вихвалялася своїм дорогим одягом. На питання українки, чому ж та не хоче повернутися до Росії, росіянка відповісти не змогла, а лише продовжила ображати дівчину. Ба більше, навіть погрожувала їй, що "дасть по морді".

Небайдужі українці у Швеції швидко встановили особу росіянки – її звати Євгенія Денисова. Вона працювала у шведській компанії з підбору персоналу Lernia, допоки не вирішила паплюжити українську символіку. Після цього її звільнили.

Посольство України у Швеції звернулося до шведських правоохоронних органів з проханням надати правову оцінку діям росіянки Денисової та вжити відповідних заходів, оскільки росіянка повинна понести відповідальність за скоєне.

Українка, на яку накинулася жінка в Латвії, порівняла ситуацію, в якій опинилася, з тим, що трапилося у Стокгольмі. Жінка зазначила, що, на відміну від інциденту у Швеції, вона до росіянки навіть не підходила.

Більше тут – росіянка накинулася на українку у Швеції: дивіться відео