Про те, як людей змінила війна в їх країні дізналась кримська служба "Радіо Свободи".

Якби не війна, переїхала б вчитися в Туреччину і працювала там над архівами про Україну,
— розповіда Катерина Ніколаєнко.

"Якби не війна, хотів би стати футболістом", — Костянтин Ходаковський, "Народна армія".

"Якби не війна, я приділяв більше уваги власному бізнесу і сім'ї, і нарешті дописав би дисертацію", — Ігор Федірко, "Combat-ua".

"Якби не війна, займалася б розвитком підприємства, де займала б одну з керівних посад, готувала б десерти для своєї великої родини і вирощувала б виноград столових сортів," – Тетяна Бідняк," Help-Army ".

"Якби не війна, знайшов би кошти на реконструкцію власного ресторану. Крім того, об'їхав би всі куточки світу", — Богдан Масляк, "Допоможи фронту".

"Якби не війна, також займалася волонтерством, працювала з соціальними проектами", — Ксенія Дронь, "Благодійний аукціон побачень для бійців АТО".

Якби не війна, був би звичайною людиною: виховував би дочку і сина, працював і не знав усього цього лайна, якщо чесно,
— Олександр Ермошин, "Крила Фенікса".

"Якби не війна, я би минулої осені здав квартиру і поїхав в кругосвітню подорож. Також до війни я готувався вийти на ринки Казахстану, Китаю і Арабських Еміратів з рішеннями з IT-безпеки", — Віталій Дейнега, "Повернись живим".

"Якби не війна, я зробив би найбільший в країні проект допомоги дітям з розвитку своїх творчих здібностей", — Давид Арахамія, "Народний проект".

"Якби не війна, подорожував би і дійшов до позначки десь близько 80 країн, тому що зараз набігає до 60-ти. Також реалізував би кілька цікавих бізнес-проектів і не навчався стріляти з РПГ-7 і АГС", — Роман Синіцин, "Народний тил".

"Якби не війна, я б не втратила жодного сімейного свята, не пропустила прем'єру в улюбленому театрі, а мої родичі і друзі могли б додзвонитися до мене з першого разу", — Оксана Сивак, "Ініціатива Е +".

"Якби не війна, займалася допомогою бездомним тваринам, готувалася б до вступу на магістратуру в Німеччині, а також приділяла б велику увагу фотографуванню пейзажів", — Аліна Михайлова, "Армія SOS".

Якби не війна, я б написав книгу про наш народ, відстоюванні прав на релігійні погляди і переконання під час окупації України російським царизмом в XIX столітті",
— Роман Орищенко, "Пласт".

Читайте також: Волонтерка з Донбасу "Мама Лєна": історія, в яку важко повірити