Офіційних заяв щодо смерті підприємця не надходило – інформацію перевірити складно, оскільки населений пункт перебуває під тимчасовим контролем росіян. У засобах масової інформації зазначають, що ймовірна жертва окупантів була проукраїнськи налаштована.

Читайте також Україна закликає не допустити судилища над захисниками Маріуполя, – спільна заява Сил оборони

Тіло чоловіка начебто знайшли на пляжі у Кирилівці

У раніше курортній Кирилівці, що розташовується на Азовському морі у Запорізькій області, ЗМІ повідомляють про смерть відомого бізнесмена й ресторатора Геннадія Передерія.

Тіло загиблого начебто знайшли на одному з пляжів селища, й чи є на ньому ознаки насильницької смерті – невідомо. Зазначається, що окупаційна влада навряд чи буде з'ясовувати та оприлюднить причину загибелі чоловіка.

Ймовірна жертва Геннадій Передрій є власником торгівельно-готельного комплексу "Азовська Рив'єра", а ще популярного у Кирилівці ресторану "Фішка", що розташовується на косі Пересип. Крім того, він володіє кількома магазинами та суші-кафе "Токіо".

Зауважується, що на сторінці підприємця у фейсбуці є фотографії з українським прапором, а також репости патріотичних дописів чинного очільника Кирилівської громади Івана Малєєва, якого окупанти двічі брали у полон.

До речі Відірвало д*пу: у Мелітополі від вибуху постраждав відомий колаборант

Додамо, що раніше мешканці тимчасово окупованої Кирилівки скаржились на те, що росіяни і колаборанти привласнюють собі бізнеси людей, які виїхали на підконтрольну Україні територію, зокрема бази відпочинку.

Крім того, раніше гауляйтерка росіян єкатєріна уманєц заявила місцевим бізнесменам, що з наступного року у Кирилівці розпочнеться так звана "націоналізація" їхнього майна.

Вас може зацікавити – скільки білорусів воюють на боці України та проти нашої держави: дивіться відео