Проєкт кадрової постанови комітет розглянув 16 липня, повідомляє 24 канал, проєкт також розмістили на сайті Верховної Ради.

Радимо ознайомитись Кирило Шевченко може очолити НБУ: що про нього відомо

Депутати розглядатимуть це кадрове питання під час ранкової сесії парламенту.

Що відомо про Кирила Шевченка

  • Йому 47 років. Він уродженець російської Тули. Шевченко одружений, виховує доньку.
  • Наприкінці 80-х працював ремонтником на шахті імені Ілліча в Стаханові біля Луганська. Згодом вступив у Харківський державний економічний університет, де й отримав диплом економіста.
  • У Шевченка багатий досвід роботи в банківській сфері. Спочатку він працював в Українському кредитному банку (тепер – А-Банк) на посаді виконувача обов’язків начальника сектору залучення кредитних ресурсів. У 1995 став провідним економістом сектору кредитних ресурсів кредитного відділу банку "Аваль".
  • Після цього десять років пропрацював у банку "Фінанси та Кредит". Там пройшов шлях від начальника відділу нормативів до першого заступника голови правління банку. Також він очолював Державну іпотечну установу.
  • У 2009 році був радником тоді прем'єр-міністерки Юлії Тимошенко. Після цього працював першим заступником голови правління АБ "Укргазбанк". У перерві – радником голови правління ПАТ "Ощадбанк". А з жовтня 2014 року Шевченко – першим заступником, згодом виконувачем обов’язків голови правління АБ "Укргазбанк". А у 2015 році очолив цей банк (94,94% акцій належить державі).

Цікаво Призначення голови НБУ: кого бачить на цьому місці та чого чекає "Слуга народу"