Втручання кота у молитву зафіксували на відео та оприлюднили у мережі. Пухнастий бешкетник підкорив людей по всьому світу.

Дивіться також Сувенір з Африки: туристи випадково прилетіли з подорожі із плазуном у валізі

Так, на оприлюднених кадрах видно, що пухнастий "злочинець" непомітно прослизнув між вірянами і застрибнув на імама, який читав молитву в мечеті Абу Бакр аль-Сіддік.

Зазначимо, що чоловік незворушно продовжив спів. Свідки інциденту записали подію на відео і пошили у мережі.

Кіт перервав молитву на Рамадан: дивіться відео

Чи правильно вчинив імам, який не перервав молитву

Релігієзнавці кажуть, що кіт – улюблена тварина пророка Мухаммеда, що є центральною фігурою в ісламі. Згідно з хадисом, якщо кішка спала на його одязі, Мухаммед не будив її, а обирав щось інше зі свого гардеробу.

Одного разу, коли кішка заснула на рукаві складеного поруч молитовного халату, Мухаммед вважав за краще відрізати рукав, аби не тривожити сон кішки. Під час проповідей Мухаммеда кішка Муізза часто лежала в нього на колінах. На згадку про цю кішку всім котам було дозволено вільно входити до мечетей.

Додамо, що днями найвідоміший кіт України, на ім'я Степан, який був змушений виїхати за кордон через повномасштабне російське вторгнення, повернувся додому. За рік війни чотирилапий зі своєю господинею знайшли прихисток чимало де, як за кордоном, так і в Україні. 23 березня кіт-блогер повідомив своїм підписникам, що нарешті повернувся додому, в рідний Харків.