Інцидент стався на території Київської дитячої лікарні по вулиці Алішера Навої. Мунохорона побачила чоловіка у стані алкогольного сп'яніння при вході на територію лікарні.

Дивіться також Жінку оштрафували на 88 000 доларів через пляжні розваги її дітей

Унаслідок падіння дитина отримала травми

У Мунохороні кажуть, що чоловік тримався за візок, як за опору.

Єдине, що його утримувало від падіння – дитячий візок, за який він тримався,
– написали там.

Раптово чоловік вкотре втратив координацію і перекинув візок, з якого на асфальт вилетіло немовля.

Муніципали кинулися до дитини, підняли, намагалися заспокоїти та оглядали дитину на можливі травмування. На жаль, малеча отримала забиття м'яких тканин голови та обличчя, а набряк швидко збільшувався.

"Працівники КО "Муніципальна Охорона" терміново попередили медиків лікарні та з мобільного телефону чоловіка, а це, як не дивно, виявився дід дитини, викликали мати немовля. Дитину ж на руках віднесли до травматологічного відділення, де на них вже чекали лікарі", – написали рятівники дитини.

На місце інциденту прибули також ювенальні поліцейські для документування протиправних дій діда, який став причиною травмування дитини. Адміністративне провадження розпочато.

П'яний чоловік перекинув візок з онуком: дивіться відео

На Одещині жінка напувала дитину пивом у прямому ефірі

  • Нещодавно на Одещині тітка напувала 2-річну дівчинку пивом у прямому ефірі. Свою витівку жінка пояснила тим, що хотіла хайпонути та залучити більшу кількість підписників до свого акаунту.
  • Матір дівчинки сама виховує дитину. Вона розповіла поліції, що на час ремонту у своїй квартирі привезла доньку до сестри. Втім, за словами поліції, обидві жінки були у стані алкогольного сп'яніння.
  • На час слідства та встановлення обставин цього інциденту дитина буде перебувати під опікою служби у справах дітей Одеської міської ради.