Наразі працівники Київтранспарксервісу вже встановили інформаційні знаки на муніципальних майданчиках у центрі Києва. Найближчими днями це зроблять й на інших 62 паркомайданчиках.

Дивіться також У Києві штрафуватимуть водіїв за несплату за паркування: але не одразу

За словами заступника директора комунального підприємства Євгена Псьола, таблички інформуватимуть водіїв про вартість паркування, способи оплати та штрафи за безоплатне перебування на майданчиках вдень.

Виднітимуться як вдень, так і вночі

  • Посадовець наголосив, що таблички виготовлені за сучасними технологіями, то ж їх можна буде нормально розгледіти навіть у темну пору доби.
  • Крім того, на них надрукували QR-код, що веде до інформаційного порталу з додатковими даними про всі нюанси роботи паркувальних майданчиків.

На табличках міститься інформація про номер паркувального майданчика, паркувальну зону, інформація про найголовніше – вартість паркування, про доступність, способи їх оплати, яким чином можна оплатити паркування. Також міститься графік роботи паркувального майданчика,
– розповів про переваги табличок Псьол.

Незабаром вже штрафуватимуть

З 1 липня у Києві майже втричі зросли ціни на послуги громадських паркувальних майданчиків у центрі міста та у прилеглих до нього районах. Втім, щоб водії змогли звикнути до нововведень, а також розібратися з новими правилами та цінами, у владі столиці вирішили не карати киян одразу. Штрафи за несплату за послуги паркування почнуть виписувати з 16 липня.