Наразі на Дніпровській набережній встановили символічний знак – сірий гранітний камінь. На ньому розмістили табличку із викарбуваним написом: "PS 752 08.01.2020". Про це повідомляє 24 канал.

Актуально Справу про авіакатастрофу МАУ можуть перекваліфікувати на теракт: деталі

Небайдужі українці принесли до пам'ятного знаку запалені лампадки та квіти. Також там встановили екран, на якому показували фотографії загиблих членів екіпажу та пасажирів літака МАУ.

Вшанування жертв літака МАУ
У Києві вшанували загиблих в авіакатастрофі МАУ / Фото Андрія Костюка

Вшанування жертв літака МАУ
У Києві вшанували загиблих в авіакатастрофі МАУ / Фото Андрія Костюка

Незабаром у парку "Вербовий гай" обіцяють встановити меморіал, силует якого нагадуватиме літак. Наразі на тому місці встановили пам'ятний знак – із тим самим номером, що і в збитого Boeing.

Як вшановували пам'ять загиблих: дивіться відео 24 каналу

Президент МАУ Євген Дихне заявив, що сквер створять за проєктом архітектора, який виграв конкурс. До кінця 2021 року будівництво скверу мають завершити.

Що ще сказав президент МАУ

  • У перші тижні дуже боялися, що моральний стан працівників МАУ ускладнить роботу. З членами екіпажів авіакомпанії працювали психологи.
  • Однак трагедія не вплинула на якісну роботу екіпажів.
  • Наразі пріоритетом є отримати якісну оцінку технічного звіту про катастрофу, який надіслала іранська сторона.
  • Саме від висновку експертів залежатимуть подальші кроки у розслідуванні.

Що кажуть у РНБО

  • Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що ще з перших днів після катастрофи Україна робила все, аби дізнатися правду.
  • Україна, зокрема, наголошувала, що це була ракета російського виробництва ТОР М-1, яка двічі потрапила в наш літак... Та група, яка працювала в Тегерані, повернулася з достатнім обсягом інформації, – наголосив Данілов.
  • Водночас секретар РНБО наголосив, що не може наразі розголошувати усіх деталей. Однак Україна чітко знає, "хто за цим стоїть, і нащо вони це робили".

Річниця збиття українського літака МАУ під Тегераном
Авіакатастрофа літака МАУ під Тегераном у цифрах / Інфографіка 24 каналу