Відключення електроенергії триватимуть протягом тижня. У ДТЕК Київські електромережі опублікували графік адрес.

Зверніть увагу Аварійні відключення світла на Закарпатті: опублікували черги графіків

Де у Києві не буде світла

Так, у столиці відключення світла почалися з 5:38. Повний спрощений графік адрес, де не буде електроенергії, можна подивитись за посиланням.

Усі споживачі електроенергії Києва розділені на 3 групи. Кожна буде відключатися у визначений проміжок часу. Вам не треба шукати адресу в списку, достатньо просто ввести її в рядок пошуку, і побачити час потенційного відключення електроенергії протягом дня та тижня.

Відключення світла тривають не більше 4 годин. Однак, в окремих випадках через масштабність пошкоджень енергосистеми електропостачання може бути відсутнім більш тривалий час. Тож слідкуйте за оновленнями.

Крім того, трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами тощо), через які ви можете бути без світла. Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло – повідомляйте про це через канали комунікації: Viber та Telegram бот, через сторінки в соцмережах Facebook.

Відключення світла в Україні

  • Нагадаємо, що в "Укренерго" пообіцяли розробити справедливі графіки примусового обмеження споживання зручнішими для споживачів.
  • Як повідомляв голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький, наразі в енергосистемі все ще спостерігається дефіцит потужності. Саме тому "Укренерго" вимушено вводить графіки аварійних відключень споживачів.
  • Нагадаємо, що найбільше електрику 21 жовтня економили у Києві та області, а 24 жовтня – на Хмельниччині та на Волині. Зауважимо, що контрольоване споживання електроенергії – це як донат для ЗСУ, що теж наближає Україну до перемоги.
  • До речі, журналісти 24 каналу з'ясовували, чи може світло зникнути на кілька днів чи навіть місяців. Наразі відомо, що внаслідок ракетних обстрілів пошкоджено близько 40% енергосистеми.

Варте уваги – Стало відомо, у яких областях вимикатимуть світло: дивіться відео