Яскраві картини красувались на стіні підсобної будівлі у дворі багатоповерхівки.

Цікаво Робітники випадково знищили роботу Бенксі на стіні покинутого будинку: фотодоказ

Що відомо про митця

У мережі поширили фото виставки. На світлинах також позує й автор робіт – київський двірник. Його картини викликали жваве обговорення в соцмережах.

Мешканці столиці у коментарях цікавилися, хто цей загадковий митець і де його можна знайти. Крім того, люди запитували, чи не продає художник свої картини, аргументуючи тим, що виручені від продажу гроші можна передати на потреби ЗСУ.

Київський двірник влаштував виставку картин / Фото "Регіоналіті"

Як виявилось згодом, талановитий двірник – Леонід Іванович Бурковський. А київський "вернісаж" розташований на вулиці Професора Підвисоцького.

Мурали Бенксі в Україні: що відомо

  • Зауважимо, що Бенксі – псевдонім скандально відомого англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена.
  • Ще у березні митець підтримав Україну – на аукціоні було продано репродукцію однієї з найвідоміших антивоєнних робіт художника "CND Soldiers". Виручені кошти (106,5 тисяч доларів) направили до Київської дитячої лікарні "Охматдит".
  • Британський вуличний художник Бенксі у листопаді підтвердив, що намалював у Київській області 7 графіті. Крім Гостомеля, стінописи є у Києві, Ірпені й Бородянці.
  • У поліції повідомили, що графіті у Гостомелі намагалися викрасти 8 осіб. Вони заявили, що хотіли продати фрагмент стіни й віддати гроші на допомогу ЗСУ.
  • Наприкінці лютого художник опублікував марку "Укрпошти" зі своїм графіті з Бородянки. На ній хлопчик відправляє в нокаут більшого за себе дзюдоїста. Тираж марки – 1,5 мільйона, а іноземці вже хочуть її собі в колекцію.
  • Після вандалізму у Гостомелі Бенксі заявив, що продасть 50 своїх картин, щоб закупити автомобілі швидкої допомоги для України.