Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. Зокрема, він висловив подяку за підтримку та допомогу Україні.

Дивіться також Київ спрямував на забезпечення ЗСУ гроші, які хотіли виділити на закупівлі годинників

Зустрівся у столичній мерії з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Бріджит Брінк і представниками посольства. Обговорили ситуацію в Києві – економічну та соціальну, а також – питання підготовки столиці до опалювального сезону. Говорили про подальше співробітництво у сфері безпеки, оновлення енергетичної інфраструктури, про виклики, які сьогодні стоять перед місцевим самоврядуванням,
– повідомив Віталій Кличко.

Мер Києва також подякував американським дипломатам за всебічну підтримку і допомогу, яку Сполучені Штати надають Україні та її столиці.

Кличко зустрівся із послом США в Україні Бріджит Брінк / Фото Київської міської ради

Раніше Віталій Кличко провів зустріч з Генеральним секретарем міжурядової коаліції "Спільнота демократій" Томом Гаретом. Під час зустрічі обговорювалися питання допомоги Україні та надмірної централізації влади в Україні, що несе загрозу розвитку демократії та місцевого самоврядування.

Також повідомлялося, що під час засідання Київради 25 липня Віталій Кличко ініціював збільшення підтримки ЗСУ зі столичного бюджету до 5 мільярдів гривень. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення захисників дронами та антидроновими засобами.