Вищий адміністративний суд України відмовився скасовувати рішення Верховної Ради щодо голосування за внесення змін до Податкового кодексу щодо так званої поправки Кличка, яка була підготовлена депутатом від "Батьківщини". На думку політологів, за цим депутатом стояв Арсеній Яценюк. Такі зміни до законодавства, ініційовані депутатом від "Батьківщини", а фактично Яценюком, на думку експертів, роблять остаточно неможливим балотування лідера УДАРу Віталія Кличка в президенти у березні 2015 року, - цитує Михайла Чечетова прес-служба Партії регіонів.

На думку регіонала, зараз Віталій Кличко, який звик до чесної гри, зараз перебуває в політичному нокауті.

"Арсеній Петрович хоч і не боксер, але на політичному рингу він, по суті, нокаутував легенду українського боксу Віталія Кличка і перекрив йому кисень на шляху балотування в президенти. Сьогодні Віталію Кличку не позаздриш. Арсеній Петрович може пити шампанське – його політичний удар нижче пояса легенді українського боксу, який звик боротися чесно, досяг мети. Віталій Кличко в політичному нокауті, а пан Яценюк торжествує", - підсумував Чечетов.

Дивіться детальніше: Зміни до Податкового кодексу можуть зняти Кличка з виборів

Нагадаємо, 1 січня вступив у силу закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень", який начебто перешкоджає Віталію Кличку стати Президентом України.

Верховна Рада прийняла цей закон 24 жовтня 2013 року, а президент Віктор Янукович підписав його 8 листопада.

Опозиція вважає, що поправки до кодексу можуть перешкодити реєстрації кандидатом у президенти Віталія Кличка. Адже той має право на проживання в Німеччині, відтак за новою нормою, вважається таким, що не проживає в Україні.