“Оцінку професійної діяльності Пантелеймонова повинні давати суспільство і правоохоронні органи. А не народні депутати силовими методами. Те, що влаштували кілька народних депутатів, увірвавшись на Національну телекомпанію України, інакше як дикістю і беззаконням не назвеш. Українці змінювали владу в державі саме через беззаконня і відсутність справедливості. Цей випадок не повинен лишитися безкарним. Народні депутати від "Свободи" - усі без винятку - які застосували силу, повинні скласти мандати", - йдеться у зверненні Кличка.

Він зазначив, що дії свободівців має розслідувати прокуратура.

"Суспільство чекає правової оцінки безчинству нардепів і притягнення їх до відповідальності. Переконаний, що таким вчинкам народних депутатів немає пояснення і виправдання. Україні не потрібні політичні мародери", - підкреслив політик.

Нагадаємо, кілька народних депутатів, які представляють всеукраїнське об’єднання "Свобода", прийшли до виконувача обов’язків в.о. керівника Першого національного Олександра Пантелеймонова та стусанами спонукали його "добровільно примусово" подати у відставку.

В.о. генерального прокурора України Олег Махніцький пообіцяв об'єктивно оцінити без політичного підтексту дій народних депутатів від ВО "Свобода" в НТКУ.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок розкритикував дії Ігоря Мірошниченко в кабінеті в.о. голови Національної телекомпанії України і повідомив, що той готовий відмовитися від недоторканості.