Чи то жартує, чи й справді має якісь домовленості про недоторканість – зрозуміти важко. Журналісту Телеканалу новин "24" Едуарду Крижанівському вдалося поспілкуватися із колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком.

Журналіст: ми вас давно вже не бачили в живу. І хотілося би вже вас побачити, підписати вашу книгу особисто. Почитати її з вашим підписом красивою. І також хотілося б запитати у вас, а де ви зараз перебуваєте? Чи збираєтеся ви в Україну вже повертатись, якщо так, то коли це буде? Коли ми вас тут побачимо? Ваших тигрів може нових? Ваших ведмедів, які ми знайшли у ваших угіддях?

Клименко: спасибі вам за запитання, я завжди люблю таке жваве обговорення. Ви так багато сказали і про тигрів, і про ведмедів. Що стосовно тигрів, я думаю навіть подати на реєстрацію такий знак "тигри Клименко". Я думаю вони будуть дуже популярні завдяки вашій роботі, ваших колег, коли з мухи роблять слона. Але я вдячний, я постараюся винести з цього максимальну для себе вигоду. Стосовно того, де я. Я вам відповім – я в Україні.

Журналіст: ваша книга називається "Шлях до успіху". Допоміг вам цей успіх пройти через український кордон, коли ви втікали з України? Допоміг він вам зараз вести бізнес в Україні? Чи залишився цей бізнес в Україні? Чи є в Росії ваш бізнес? Як ви заробляєте на життя, на зйомку нових роликів?

Клименко: стосовно бізнесу я багато разів заявляв – я в політиці, я – політик, і не маю відношення до управління активами.

Журналіст: а чи спілкуєтесь ви зараз з Віктором Януковичем? Чи часто спілкуєтесь, а можливо живете по сусідству?

Клименко: я вас обожнюю. Останнє моє спілкування було з ним у лютому 2014 року, ще до початку всіх подій.

Чому Олександра Клименка досі не затримали після його заяв про перебування в Україні? Це питання вже до правоохоронців. Раніше Клименко говорив, що живе в Москві і там займається проектом під назвою "Відновлення Донбасу" і що жодних візових обмежень проти нього немає. В Україні його звинувачують у зловживанні владою, яке спричинило тяжкі наслідки.

Автор – Едуард Крижанівський.