Як з картки списали гроші

Інцидент трапився 7 серпня. Жінці прийшло повідомлення, що з її картки оплатили послуги на сайті aws.amazon.com.

Читайте також Шахраї створили фальшивий сайт "Приватбанку" і видурюють гроші: як відрізнити підробку

У службі підтримки сказали, що сума незначна, тому розбиратися ніхто не буде. Там додали, що сайти можуть зберігати всі дані карток. Не розумію, як це допустимо,
– побідкалася клієнтка "Приватбанку".

Їй порадили звертатися на сайт, на якому була здійснена операція. Водночас жінка каже, що це неможливо, адже на ньому немає жодної контактної інформації.

Реакція "Приватбанку"

На скаргу жінки відповіли у фінустанові. Там пояснили, що на сторонньому сайті був оформлений токен. Він дає можливість проводити оплату згідно з договором, укладеним з компанією, на рахунок якої провели оплату.

"Приватбанк" порадив клієнтці "перевірити, чи не проводили операцію особи, у яких міг бути доступ до її картки та мобільного".

Не перший інцидент

  • Клієнти "Приватбанку" масово скаржаться на проблеми в роботі банкоматів фінустанови. Апарати не видають готівку, але списання грошей з рахунку все одно відбувається.
  • Нещодавно Тетяна Хода поскаржилась, що з її зарплатної картки зникли майже 35 тисяч гривень. У "Приватбанку" повертати гроші не поспішають, посилаючись на процедуру перевірки та розгляду її заяви.