О другій годині комітет зібрався в присутності преси та самих винуватців. Заступник Генпрокурора Володимир Гузир натякає, що підстав рекомендувати Раді розглянути пропозицію ГПУ більше, ніж достатньо. Мовляв, лише у бюджетників Клюєв поцупив кругленьку суму.

У Сергія Клюєва є ознаки кримінально караної корупції, йдеться про 200 мільйонів гривень, — заявив Гузир.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко у звичній манері натякає, що комітет підкупили. Запідозрив він у цьому навіть представника від своєї партії. Андрій Парубій зривався на екс-регіоналів, які не хотіли ухвалювати рішення.

Після двогодинних палких дебатів регламентний комітет таки здався. Верховній Раді порадили розглянути подання ГПУ.

Хоча ще у п'ятницю той самий комітет постановив, що для притягнення Сергія Клюєва до відповідальності недостатньо доказів. А щодо Сергія Мельничука – підстав для арешту. Сьогодні обидва фігуранти були присутні на засіданні комітету. Нинішнє рішення вони назвали політичним. І грозилися подати до суду, якщо їх позбавлять манадата. Клюєв замахнувся навіть на міжнародний суд.

Палкі дебати так і не вилилися у реальні справи. Розгляд питання спікер переніс на завтра. Дехто з депутатів в цьому вже угледів підступність. Адже середа – це день найнижчої явки депутатів.

Нагадаємо, регламентний комітет Верховної Ради прийняв рішення винести на розгляд парламенту питання щодо зняття недоторканності з народних обранців Сергія Клюєва та Сергія Мельничука. У свою чергу народний депутат Мустафа Найєм повідомив, що питання про зняття недоторканності парламент розгляне завтра на ранковому засіданні.