Діяльність Клюєва

Гопко: Зараз важливо зрозуміти, чому йде серйозне пригальмування зняття подання недоторканості з Клюєва. Парламент повинен був дати це рішення ще три тижні тому. Затягування почалось у регламентному комітеті. 3 червня — ключовий тестовий момент для всіх демократичних сил коаліції.

Всі гроші, які були вкрадені у народу України, зараз йдуть на те, аби підкупити депутатів

Висоцький: жодного члену з Блоку Порошенка не було на засіданні регламентного комітету по справі Клюєва. Ми вступили у дискусію, і довелось доказувати, що Клюєв – не ангел. Він з братом Андрієм обкрадали українців, були причетними до розстрілів на Майдані. Прецедент дуже дивний.

Гопко: "Самопоміч" вирішила одноголосно голосувати за подання про надання згоди до притягнення до кримінальної відповідальності Сергія Клюєва.

Саботаж ГПУ

Гопко: Як відомо, ГПУ направила подання на Мельничука і на Клюєва. Але на відміну від ситуації з Мельничуком, якого мають притягнути до відповідальності, затримати та арештувати, про Клюєва лише йдеться, що голосуватимемо за надання згоди до притягнення до кримінальної відповідальності, але не арешту.

Махніцький, Ярема, Шокін – злочинна бездіяльність, саботаж ГПУ впродовж року, коли нема реальних розслідувань. Дуже хочу подивитись, як проголосує БПП, бо Шокін у їхній компетенції

Висоцький: Певна пасивність позиції голови регламентного комітету Павла Пинзеника нас сильно здивувала.

Гопко: Дуже важливо крім недоторканності ухвалити закон №2010 – закон щодо тарифів на зелену енергетику, який у минулому парламенті пролобіював Клюєв. Очевидно, що це сфера бізнес-інтересів – заробляння надприбутків. До слова, наша ідея — продовжити роботу парламенту хоча б до середини серпня.

Висоцький: Регламентний комітет перетворився у відкрите судове засідання зі свідками, експертами та розглядом фактів.