Про це він розповів у кулуарах Верховної Ради, передає РБК-Україна.

Я спростовую всі висунуті на мою адресу звинувачення, і заявляю про свою невинність у даній справі і за цими статтями. Звинувачення Генпрокуратури не мають під собою жодної доказової бази, і немає ніякого складу злочину. Цим звинуваченнями я ніякого іншого пояснення, окрім політичної мотивації, знайти не можу,
— заявив він.

"Відсутність складу злочину в моїх діях і діях мого брата Андрія підтверджується результатами незалежного розслідування, проведеного американською компанією Freeh Group, заснованої колишнім директором ФБР — Луїсом Фрі, у складі колишніх спеціальних агентів ФБР під керівництвом пана Фрі. Крім того, ті основи, на яких базується дана кримінальна справа, були визнані незалежним австрійським судом як допущення, що не достатньо для пред'явлення звинувачення", — додав Клюєв.

Клюєв так само підкреслив, що всі, хто хотів, покинули країну ще в лютому минулого року. А він весь цей час знаходиться в Україні.

"А в день, коли генпрокурор заявив, що правоохоронні органи не знають, де я зараз перебуваю, знаходився на своєму робочому місці — в залі Верховної Ради. На всі звернення прокуратури я не ухилявся, не ховаюся і не збираюся ховатися від слідства, давав вичерпні свідчення стільки, скільки було потрібно слідству", — зазначив він.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Віктор Шокін зареєстрував у Верховній Раді подання про позбавлення депутатської недоторканності Сергія Клюєва. У середу документи мають надійти на розгляд у регламентний комітет.