Про це написав голова Нацполції Сергій Князєв на своїй сторінці у Facebook.

На жаль, останнім часом поліцейські та їхні сім’ї все частіше віддають найдорожче за мир і спокій наших громадян. З початку становлення Національної поліції України маємо сумну статистику: 18 загиблих та близько 700 поранених поліцейських. І саме тому одним із основних обов’язків суспільства є забезпечення поліцейських і їхніх родин соціальними гарантіями. Як тих, які щойно прийшли на службу, так і тих, які присвятили їй все своє життя,
– підкреслив він.

Читайте також: У Києві вкрадене авто протаранило патрульну машину поліції: з'явилось фото

Крім того, головний правоохоронець України розповів про долю 24-річного важкопораненого поліцейського Василя Марковича.

"Так, ще з 9 грудня 2016 року досі не виходить з важкого стану 24-річний харківський патрульний Василь Маркович. Його побили до стану коми. Зараз він перебуває на лікуванні у Швейцарії. На жаль, поки що без покращень. Дороге лікування, яке не могла забезпечити ані родина потерпілого, ані держава, оплатив благодійник. До слова, кривдників Василя, які входили до злочинного угрупування, затримали. Зараз вони перебувають під вартою", – зауважив голова Нацполіції.

Не меншу у важкому стані, за словами очільника Нацполіції, перебуває і Віктор Ігнатенко, за плечима якого 20 років служби у правоохоронних органах.

"От уже півроку оговтується від бандитської кулі правоохоронець із понад 20-річним стажем Віктор Ігнатенко з Сум. Має трьох дітей та професійно займається спортом. Але отримані під час служби поранення на 6 місяців вклали його на лікарняне ліжко. 40-річний сержант отримав два кульові поранення під час затримання зловмисника, що грабував банкомати. Втікаючи, бандит поцілив в обличчя поліцейському. Зловмисника затримали. Днями хірурги госпіталю Міноборони витягнули кулю з ребер правоохоронця. На Віктора тепер чекає реабілітація", – додав Князєв.