"Це почалося ще з голосування за призначення Віктора Шокіна на посаду Генпрокурора, коли замість того, щоб всією коаліцію проголосувати за обрання прокурора на відкритому конкурсі, голоси, яких бракувало в коаліції, просто добрали силами Опозиційного блоку. Тепер це повторюється дедалі частіше. Вчорашній день був особливо показовим", – констатував він.

Депутат зазначив, що непорозуміння виникають дедалі частіше, зокрема немає спільного бачення щодо закону про вибори, щодо антикорупційної політики, прозорості призначень та змін до Конституції, у які закладаються механізми для узурпації влади.

"Ми не хочемо освячувати перетворення Петра Порошенка на Віктора Януковича, адже це шлях в нікуди, який призведе до нових майданів", – констатував Соболєв.

Фракція "Самопомочі" має намір провести дискусію з виборцями, щодо виходу з цієї ситуації.

"Адже є ризик повторення 2005 року, коли "помаранчева" влада розсварилася між собою. Але тоді не було таких державних загроз, які є зараз, не було війни. З іншого боку, займатися імітацією існування коаліції, коли ключові рішення ухвалюють разом з представниками старого режиму, – це теж не правильно. Тому ми будемо говорити про це з людьми, радитися з виборцями і шукати рішення", – пояснив нардеп.