Вже завтра-післязавтра Валентин Наливайченко може покинути своє крісло керівника СБУ. Близькі до Президента депутати із фракції "БПП" прогнозують, що у ці дні у парламенті розглянуть звільнення голови служби. Але навіть всередині фракції Порошенка домовитись не можуть. Адже частина "БПП", депутати із "Удару", вже оголосили, що не голосуватимуть. Мовляв, кращого, ніж Наливайченко головного СБУ-шника годі й шукати.

Депутати із "БПП" пояснюють, що чекають на важливе корупційне розслідування від Наливайченка. Тому коней на переправі міняти не хочуть.

Та поки що, скоріш за все, голосів за звільнення у парламенті не назбирали. Не визначилися й інші фракції. До прикладу, "Самопоміч" скаже своє слово, коли поспілкуються із Наливайченком особисто. Не сказали "так" можливому звільненню Наливайченка й у "Народному фронті". Не бачать для цього чітких мотивів.

Не голосуватимуть за звільнення Наливайченка і радикали. Натомість вимагають змінити генерального прокурора. Бо Віктор Шокін начебто свідомо дав втекти підозрюваному у злочинах депутату Сергію Клюєву. Проти очільника ГПУ почали збирати підписи за звільнення.

Тим часом експерти та депутати пояснюють, що Порошенко не так хоче позбутися Наливайченка, як посадити у його крісло "свою" людину. На яку стовідсотково може покластися під час місцевих виборів.