Починаючи з лютого, компанія Кока-Кола, партнери з розливу напоїв під її брендами, а також Фундація Кока-Кола зобов'язались виділити в сукупності понад 18 мільйонів євро на гуманітарну допомогу українцям і підтримку своїх працівників в Україні.

До теми Coca-Cola відбудує зруйнований дитсадок на Київщині

Як Кока-Кола допомагає Україні та українцям

За підтримки Кока-Кола у грудні 2022 року Товариство Червоного Хреста України у співпраці з Італійським Червоним Хрестом доставить в Україну 70 тисяч продуктових наборів. Ця гуманітарна програма є частиною зусиль Кока-Кола, спрямованих на допомогу українському суспільству, яке потерпає від війни.

З моменту, коли в лютому розпочалася війна, Кока-Кола зосередилася на трьох основних напрямках допомоги:

  • постачанні продовольчих наборів із-за кордону,
  • відновленні інфраструктури,
  • підтримці громад згідно з їхніми найгострішими потребами.

«Компанія Кока-Кола спільно з Coca-Cola HBC та іншими партнерами з розливу напоїв під брендами Кока-Кола, а також Фундація Кока-Кола, починаючи з лютого 2022 року, разом зобов’язалися виділити понад 18 мільйонів євро на гуманітарну допомогу в Україні та підтримку працівників Системи Кока-Кола, які перебувають в Україні. Зокрема, на 4 мільйони євро із залученням Італійського Червоного Хреста закуповують продуктові набори, які Товариство Червоного Хреста України роздає найбільш постраждалим українцям", – розповідає Ольга Чумак, керівниця напрямку комунікацій компанії Кока-Кола Україна.

Благодійні ініціативи компанії Кока-Кола / Фото Coca-Cola

Кожен набір продовольства в Україні доповнюють водою й напоями Coca-Cola, для чого виділено 700 тисяч євро.

Разом із Кока-Кола ми допомагаємо громадам, які цього потребують. Наша співпраця триває вже 13 років і спрямована на підтримку людей, які опинились у скрутному становищі. Компанія – відповідальний партнер, готовий підтримувати нас у найскладніших викликах,
– говорить Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

Продуктові набори формують відповідно до науково обґрунтованих міжнародних стандартів Червоного Хреста, що забезпечує їх високу якість. Один набір – це щомісячний запас найнеобхідніших і найпоживніших продуктів із великим терміном придатності в упаковці, яка забезпечує зберігання без холодильника. В Україні до наборів також додають питну воду й напої. Товариство Червоного Хреста України передасть продуктові набори людям у регіони, які найбільше відчувають потребу в продовольстві та пляшковій воді.

Благодійні ініціативи компанії Кока-Кола

Кока-Кола як соціально відповідальний бізнес понад 30 років інвестує в Україні у розвиток та посилення громад, тому партнерство з Червоним Хрестом є важливою складовою цієї діяльності. Нині компанія ще тісніше співпрацює з неурядовими організаціями та державними органами, щоб якнайшвидше постачати безкоштовно воду і напої як гуманітарну допомогу тим громадам, які опинилися у скрутному становищі.

З 24 лютого ми надаємо воду й обладнання медичним установам та допомагаємо внутрішньо переміщеним особам. Наразі ми передали понад 2,5 мільйона літрів нашої продукції туди, де відчувається найгостріша потреба у воді, – зазначив Андрій Бублик, директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові.

"Внесок у місію з постачання продовольства та напоїв разом із Червоним Хрестом – наступний крок наших спільних зусиль, спрямованих на полегшення становища людей у нашій країні", – додав він.

Кока-Кола також взяла на себе зобов'язання відновити зруйнований дитячий садочок у селі Богданівка Броварського району. Новий заклад дошкільної освіти зможе прийняти більше дітей, ніж раніше, він буде обладнаний укриттям та відповідатиме всім вимогам безпеки. Компанія Кока-Кола та її партнер з розливу напоїв Coca-Cola HBC інвестують у відбудову садочка 1 мільйон євро.

До слова, завод Кока-Кола відновив роботу у травні. Компанія продовжує інвестувати в українську економіку та підтримувати розвиток суспільства.