андрія рижкова знайшли мертвим

Одним із таких був колаборант андрій рижков з Михайлівки, що на окупованій частині Запоріжжя. Чоловіка, якого окупанти призначили "начальником поліції" в Михайлівці, знайшли мертвим, а точніше повішеним.

Головне Кому ще дозволили виїзд за кордон, шалені втрати ворога: основне за 185 день війни

Чи він сам вкоротив собі віку, залізши у петлю, чи йому "допомогли" – наразі невідомо. Але те, що це гідна смерть для колаборанта, очевидно!

рижков колись був українським прикордонником, складав присягу на вірність українському народові. Після виходу у відставку заснував громадську організацію з патріотичною назвою "Прикордонники Михайлівщини". Але зрадив, сам запропонував себе окупаційній владі в якості "начальника поліції",
написав Сергій Братчук, речник Одеської ОВА.

З певних джерел відомо, що колаборант зник вночі проти 24-го серпня, коли підірвали "мера"-тамаду з Михайлівки Івана Сушка. Тож дедалі більше колаборантів мінусуються.

Інформацію про те, що в Михайлівці був знайдений повішеним андрій рижков, підтвердили в Запорізькій обласній військовій адміністрації кореспонденту Укрінформу.

Що треба знати про рижкова

Колаборант очолював у Михайлівці окупаційний "відділ поліції". рижков добровільно зголосився на співпрацю з окупантами.

Причому намагався виправдатися перед односельцями за зраду і пояснював роботу на ворога бажанням "боротися з хвилею злочинності" в Михайлівці, "супроводжувати михайлівців, які хочуть евакуюватися" і "охороняти їхнє майно" та навіть "доставляти людям ліки".

За співпрацю з російськими окупантами 31 травня йому було заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності.

Може зацікавити – Колаборантів відсторонили від "влади" на Херсонщині: дивіться відео