Таку думку висловила народний депутат Світлана Заліщук.

"Порошенко зіграв низько. Це виглядає як колективна розправа над лежачим. І вдарив президент лише тому, що розумів, що опонент не зможе дати здачі. Принаймні одразу", – сказала вона і додала, що впевнена в перемозі Саакашвілі в Європейському суді з прав людини.

Читайте також: Саакашвілі у Польщі: з'явилося перше відео

Нардеп переконана, що мірилом європейськості влади є її ставлення до опозиції.

Не до тієї опоблокової опозиції, в ложу якої лідери БПП здійснюють човникові набіги за голосами під схеми в обмін Ротердам+. А тієї опозиції, з якою не виходить домовитися,
– пояснила Заліщук.

За її словами, Янукович проявив свою "європейськість", посадивши Тимошенко і Луценка.

Читайте також: "Міхо good bye": соцмережі бурхливо відреагували на видворення Саакашвілі

"Порошенко діє більш витончено, він делегує знищення опонентів державній міграційний службі, комісії з позбавлення громадянства, податковій, ГПУ, СБУ та підконтрольним ЗМІ.Але здача прийде. Просто в іншій формі. У тому числі у вигляді втрати поваги серед європейських колег", – вважає політик.

Як пояснила Заліщук, "Саакашвілі може подобатися чи не подобатися, але точно не може подобатися президент України, який виграє не на виборах у своїх опонентів, а в контролі за силовиками".

Нагадаємо, 12 лютого в обід невідомі в камуфляжі забрали Саакашвілі із київського ресторану "Сулугуні" в невідомому напрямку. Пізніше стало відомо, що це прикордонники і відправили вони Саакашвілі чартерним літаком у Польщу.

Прикордонники заявили, що Саакашвілі перебував в Україні незаконно, тож його відправили в країну, звідки він нелегально прибув.