За даними російських ЗМІ, вибухи пролунали біля штабу Південного військового округу. Також повідомляють, що там загорівся автомобіль. Причина вибухів – поки не відома, повідомляє 24 Канал.

Трохи раніше Росія вкотре атакує Південь "Шахедами": на Одещині лунають вибухи

Вибухи чув весь Ростов

За інформацією ростовських пабліків, було 3 вибухи, які було чути у всіх районах міста. Один недалеко від штабу сильний, решта – далі та не такі гучні, схожі на ППО або залп феєрверку. Після цього заревіли сигналіції в припаркованих авто.

Крім того, над Ростовом здійнявся дим і виникла пожежа – на місце виїхали екстрені служби.

Рясна "бавовна" в Ростові: дивіться відео

Дрони або вибухнуло авто

Спершу повідомляли, що начебто вибухнув замінований автомобіль. Він власне й начебто загорівся.

Згодом з'явилася інформація, що перед вибухами місцеві чули звуки безпілотника. Це і їх і розбудило.

Дивіться відео моменту вибуху в Ростові

Пісню про дрони заспівав і губернатор Ростовської області Василь Голубєв. За його словами, начебто збили два безпілотники: один упав за містом, а інший – у центрі на Пушкінській.

У підсумку постраждало кілька авто та чоловік, щоправда останній відмовився від госпіталізації. Також очевидці кажуть, що в одному з будинків повибивало вікна. Загалом пошкоджень зазнали 3 будинки. На місці тривають слідчі дії.

Наслідки "бавовни" в Ростові: яскраве відео

Востаннє було неспокійно в Ростові зовсім нещодавно

Для жителів Ростова неспокійним видався ранок 21 серпня. Тоді вибухи були настільки сильними, що буквально сколихнули будинки поруч. За словами місцевих, у них трусилися вікна.

Згодом губернатор Голубєва спробував заспокоїти жителів Ростова. За його словами, це начебто військовий літак подолав звуковий бар’єр, тому й були такі відчутні наслідки.

Крім того, місцеві побачили дим і куряву в західній частині Ростова. Але і там було виправдання – мовляв, дим може бути результатом роботи ТЕЦ.