Синоптик Леонід Горбань у коментарі журналістам 24 каналу розповів, що загалом літо в Україні буде досить спекотним і така погода протримається аж до середини серпня.

Цікаво знати: Яким буде літо в Україні: прогноз погоди

Липень цьогоріч дивує українців постійними температурними коливаннями. На початку місяця країну накрили грози, дощі та шквали вітру. Вони по черзі накривали усі регіони. Температура повітря опустилася спочатку до +20+27 градусів, а потім навіть до +18+23 градусів.

20-21 липня стовпчики термометрів різко піднялися до +28+31 градуса, була сонячна і суха погода у більшості областей. Проте, вже 23 липня в Україну повернулися дощі, які 24 липня перейдуть у грози та зливи зі шквалами вітру.

Найближче потепління прийде до нас на вихідних, 27-28 липня. У понеділок, 29 липня, знову відчутно похолодає,
зауважила синоптик Наталка Діденко.

Серйозне похолодання і серйозний спад температури можливий лише після 12 серпня. Тоді стовпчики термометрів опустяться до +19+22 градусів і нижче.

Якою буде погода у липні та серпні? Липень прийшов в Україну з прохолодною погодою, але вже з 7-8 числа почалася справжня спека. Стовпчики термометрів сягали +27+35 градусів. Аномальна спека загалом протримається до кінця місяця, хоч у 20-числах можливі дощі з грозами.

Серпень також розпочнеться спекою – +24+32 градуси, яка затримається на півтора тижня. Вже з середини місяця температура почне опускатися. Закінчиться літо в Україні прохолодною погодою і дощами.

Загалом тривалість літа в Україні скоротилася з трьох до двох місяців. Воно починається з середини червня і закінчується у середині серпня.