Як йдеться в заяві міжнародного рейтингового агентства S&P Global Ratings, черговий транш від МВФ Україна зможе отримати лише в першій половині 2017 року, повідомляє УНІАН.

Наші рейтинги відображають припущення, що уряд продовжить виконання умов програми МВФ і підтримуватиме відносини з партнерами. Наступний транш МВФ, а також пов'язані з ним кошти зовнішніх організацій - донорів, швидше за все, надійдуть у першій половині 2017 року,
– йдеться в заяві S&P Global Ratings.

Причиною для такого відкладання нового траншу є очікування від МВФ прийняття урядового проекту державного бюджету України на 2017 рік, сформованого з урахуванням орієнтирів реформ, схвалених Фондом. Крім того, МВФ очікує збереження в Україні фінансової стабільності та продовження заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією.

Читайте також: Що Україна робитиме, якщо не отримає чергового траншу від МВФ

У Міністерстві фінансів України розраховували, що МВФ зможе обговорити питання реформ в Україні до кінця року.

Разом з тим, у Фонді поки що не визначилися з датою засідання по Україні і не виключають, що обговорення програми реформ і, як результат, прийняття рішення про виділення нашій країні четвертого кредитного траншу в розмірі 1,3 мільярда доларів може відбутися вже в новому році.

Читайте також: Транш від МВФ: чому Україні не дали кредит та коли його очікувати