Різке похолодання охопить всі регіони, а вже 25 вересня слід очікувати на перші заморозки на ґрунті та навіть у повітрі, інформує УНН з посиланням на начальника відділу метеорологічних прогнозів Українського Гідрометцентру Наталю Голеню.

Читайте також: День осіннього рівнодення 2018 року: дата та час

На середину наступного тижня, навіть з 25 вересня, в Карпатах, а з 26 – 27 – фактично на всій території України будуть заморозки на ґрунті, і навіть місцями в повітрі. Буде близько 0 градусів,
– зазначила Голеня.

За її словами, з наступного тижня настане по-справжньому осіння погода: дощовим та прохолодним запам'ятається кінець вересня. Повітря вдень прогріватиметься до +12...+18, вночі – до +4...+10.

Потепління, за словами експерта, ймовірне хіба в жовтні.

"Можливо, згодом, десь через тиждень-два, вже в жовтні місяці будуть теплі дні, ми не виключаємо", – додала Голеня.

Український синоптик Наталка Діденко наголошує, що холодний атмосферний фронт, який насунеться на Україну вже цими вихідними може призвести й до погіршення самопочуття.

"Окрім дискомфорту атмосферного – калюжі, холод та сильний вітер – ймовірне погіршення самопочуття. Атмосферний фронт із північного заходу Європи може принести головний біль, проблеми із артеріальним тиском, загострення сезонних недуг. Не кажу вже про сонливість, сірий настрій та небажання працювати. Але це буде неділя, тому якраз можна забарикадуватися вдома книжками чи фільмами і відбиватися рідним диваном та пледом від фронту", – розповіла синоптик.