Про це повідомляє Аin.ua

"Оператори поки лише провели аукціон, фактично ж усі бюрократичні процедури можуть зайняти до місяця: оплата за рахунками, передача ліцензій тощо Тільки після цього почнеться розгортання 4G", – пояснило видання.

Читайте також: 4G наближається: що потрібно знати про нове покоління зв'язку

Так, директор з корпоративного управління і контролю "Vodafone Україна" Олег Проживальський зазначив, що скористатися зв’язком 4G жителі Києва зможуть у кінці березня-початку квітня (але точково, оскільки буде використаний діапазон 2,6 ГГц, розіграний сьогодні).

А масове повноцінне розгортання мереж оператор планує з липня, після отримання другої ліцензії на діапазон 1,8 ГГц, який і призначений для широкого покриття.

У свою чергу президент "Київстар" Петро Чернишов заявив, що компанія постарається запустити 4G у великих містах України вже в березні.

"Ми сподіваємося, що знадобиться ще максимум 2 місяці, щоб у користувачів з'явилася ця послуга. Зараз пройшов тільки перший аукціон, але навіть він дозволяє запустити 4G у великих містах, зокрема в Києві. Обладнання у нас вже готове... Паперова робота займе за нашими оцінками близько 2 місяців, відповідно, десь у другій половині березня у людей у великих містах почне з'являтися значок 4G на телефонах (якщо говорити про наші мережі)", – заявив Чернишов.

Нагадаємо, 31 січня під час торгів "з голосу" за ліцензією 4G оператор Lifecell забрав найбільший лот, запропонувавши за лот на 20 МГц вищу ціну, ніж "Vodafone Україна".