Держава VS олігархи

Найрезонанснішим стало протистояння Коломойського та президента. Експерти прогнозують, що в країні почався масштабний процес послаблення впливу олігархів і що відтепер президенту доведеться ввести "один закон для всіх", і щодо фінансових кланів.

За словами Юхименка, краще пізно, ніж ніколи. Це лише початок, і Президент повинен діяти рішуче.

Читайте також: Олігархів треба відірвати від політики, — журналіст

"Нам здається, що у Президента України і влади нема виходу. З однієї сторони — тисне громадське суспільство, а з іншої — Україні дали гроші з-за кордону. Якби не було тиску Заходу, то це все могло і не початись", — каже редактор відділу бізнес у журналі "Новое время".

Чим загрожують олігархи

Він додав, що були всі шанси сказати, що Ігор Коломойський — головніший Президента, або ж сказати, що Президент не є такий сильний.

"Мені здається питання не в Ахметовому, чи Коломойському. Від Президента очікують, що він почне боротись з корупцією всюди", — вважає Андрій Юхименко.

Затримання в Кабміні — наразі це все поки показуха,
— говорить журналіст.

Юхименко додав, що Україні більше загрожує те, що її просто може роз’їсти корупція.

Концерт Коломойського

За словами Юхименка, концерт у Дніпропетровську буде як концерт. Та від Коломойського і команди треба чекати, що вони залишаться в політиці, це будуть люди, з якими будуть рахуватись.

Його люди можуть бути в найнеочікуваніших місцях. Держава ще не встановила контроль над "Укрнафтою", потрібно ще мінімум рік,
— наголосив він.