Про це 24 березня повідомили на фейсбук-сторінці ВМС ЗСУ. Там розповіли, як знешкодили ворожі судна у порту Бердянська.

Раніше Українці знищили російський катер "Раптор" біля Маріуполя: з'явилося відео

Військові уточнили, що на одному з кораблів – "Саратові" – здетонував боєкомплект, там спалахнула пожежа. Натомість на "Новочеркаську" – 3 загиблих та 3 поранених.

Що відомо про зрадників України

  • Командир корабля "Саратов" – капітан другого рангу Володимир Храмченко. Раніше був командиром судна "Кіровоград" українських ВМС.
  • Командир "Новочеркаська" – капітан другого рангу Юрій Павлов. На момент зради був старшим помічником командира "Костянтина Ольшанського".

"Єдиний шанс відбілити совість"

У Військово-морських силах наголосили, що через свою слабкість ці люди у 2014 році не встояли та взяли "30 срібняків". Тепер завдяки їхньому "професіоналізму" ще 2 російські судна втратили боєздатність. "Ось, що буває, коли береш на службу зрадників", – підкреслили у повідомленні.

Звертаємось до цих зрадників: у вас залишився єдиний шанс хоч трохи відбілити свою совість. Краще затопіть свої кораблі самі,
– закликали у ВМС.

"Ми вам за це навіть нагороду якусь дамо. В іншому випадку: наблизитесь до українських берегів ще раз – будете годувати наших азовських бичків разом з екіпажем "Орська", – попередили військові.

ЗСУ знищили російський корабель "Омськ" у Бердянську: дивіться відео