На його думку, іноземний військовий контингент у нашій країні безпосередньо загрожує безпеці Росії. Про це розповів Олексій Печій у своєму відеоблозі "Теории заговора".

Більше тут Жорстка відповідь Путіну: Україна вкотре поставила Кремль на місце

"І цій байці вже, як мінімум, 7 років. Це при тому, що під цим приводом, зокрема, він окупував наші території", – нагадав Печій.

Однак багато експертів сьогодні сходяться на думці, що Путін уже не може собі дозволити нападати на нові території України. З одного боку, він розуміє, що Україна стала не номінальним, а реальним партнером США, а тому Кремлю "швидко поламають зуби" в Україні.

Ймовірний напад Путіна

"А з іншого боку, сама українська армія вже далеко не та, що була у 2014 році. І Путін розуміє, що при новому нападі йому буде складно пояснити тисячі вбитих росіян незрозуміло за що", – зазначив журналіст.

Тому єдиний можливий сценарій, при якому Росія почне новий наступ – це або компроміс із боку Заходу, або різке зниження обороноздатності України,
– сказав Печій.

Тому, як він наголосив, навряд чи Путін зможе зупинити наш рух до НАТО. Так само як він не може вплинути на військові контракти між Україною і Великобританією, яка вже сильно зацікавилася безпекою в Чорному морі.

Дивіться повністю відеоблог "Теории заговора":