Через інцидент поліція відкрила дві справи. Перед цим мережу облетіло відео інциденту, пише 24 Канал.

Дивіться також На Буковині напали на працівника ТЦК: у відповідь він здійснив постріли в землю

Що кажуть про конфлікт між цивільними та представником ТЦК та СП

Сьогодні (20 квітня – 24 Канал), поблизу села Чорногузи, під час здійснення заходів оповіщення на військовослужбовця Вижницького районного ТЦК та СП було скоєно напад групою цивільних осіб. Транспортний засіб представника ТЦК та СП було заблоковано, а до нього самого застосовано силу та погрози,
– заявили військові Чернівецького ТЦК та СП.

Вони також запевнили, що їхній працівник стріляв у землю, щоб захистити своє життя та здоров'я. Там додали, що внаслідок пострілів ніхто не постраждав, а на місце таки виїхав працівник поліції. У Чернівецькому ТЦК та СП запевнили, що вони:

  • з'ясовують всі причини та обставини інциденту,
  • сподіваються на відповідне реагування правоохоронних органів.

Відео інциденту на Буковині

Згодом Суспільне повідомило, що через інцидент між працівником ТЦК і групою цивільних у поліції відкрили два провадження:

  • щодо погрози військовослужбовцю за зверненням працівника ТЦК,
  • щодо перевищення повноважень військовим за зверненням 23-річного місцевого жителя.

Що відомо про конфлікт

  • 20 квітня на Буковині трапився конфлікт між працівником ТЦК та СП та цивільними місцевими. У Чернівецькому ТЦК та СП заявили, що на їхнього працівника напали – його машину заблокували, а до самого військового застосували силу та погрози.
  • Натомість люди на відео, яке з'явилось згодом кричали, щоб військовослужбовець заховав зброю. Під час цього конфлікту він й вистрілив у землю.
  • У ТЦК та СП запевнили, що військовослужбовець стріляв, щоб захистити своє життя та здоров'я. Вони також уточнили, що на відео боєць 10 окремої гірсько-штурмової бригади, якого перевели у ТЦК та СП у зв'язку зі станом здоров'я та бойовими травмами.
  • У Чернівецькому ТЦК та СП також запевнили, що за перешкоджання роботі військовослужбовців ТЦК та СП, відповідно до Кримінального кодексу, передбачена відповідальність у вигляді 5 – 8 років тюрми.