Таку думку в коментарі сайту "24" висловив політолог Сергій Таран.

За його словами, говорити про те, що наразі існує конфлікт між Генпрокуратурою та Службою безпеки не можна.

"Я не думаю, що це конфлікт між відомствами. Це персональний конфлікт людини – Наливайченка – яка не знайшла спільну мову по кадрових призначеннях і зробила достатньо резонансні заяви. Я би не зводив це до відомчого конфлікту, це суб’єктивний конфлікт із персональною фігурою", — сказав експерт.

На думку політолога, якщо позиціонувати цей конфлікт на загальнополітичну сферу, то йдеться про фінансово-енергетичні групи, які стоять за тим чи іншим політиком.

Варто говорити про загальну тенденцію, коли різні олігархічні групи намагаються впливати на політиків і внаслідок цього виникає конфлікт. Президент Порошенко зараз знаходиться у серйозному конфлікті із олігархами і це, думаю, відображається і на позиції Наливайченка,
— вважає Таран.

За словами політолога, як мінімум, ця ситуація завершиться тим, що Наливайченко піде зі своєї посади, як максимум – певною внутрішньою опозицією групи "Удар", без виходу групи із коаліції.

Як відомо, скандал з Наливайченком і корупційними схемами в ГПУ набрав таких обертів, що глава СБУ опинився під загрозою звільнення. Сьогодні, 16 червня, Наливайченко мав з'явитися на допит в Генпрокуратуру. Вранці він приїхав до головного слідчого управління Генеральної прокуратури разом із співробітниками спецпідрозділу "Альфа", проте не увійшов до будівлі.