Про це повідомляє Deutsche Welle, з посиланням на CNN.

Група конгресменів США звернулася до професора психіатрії з Єльського університету Бенд Лі, щоб вона оцінила психічне здоров'я американського президента Дональда Трампа. На початку грудня політики провели дводенний брифінг з психіатром.

Читайте також: Як виглядає "ядерна кнопка" президента США: фото

Всього до послуг професора психіатрії звернулися 12 конгресменів. В основному це були представники опозиційної Демократичної партії, але також серед них був і один неназваний республіканець. В інтерв'ю CNN Бенд Лі заявила, що політики були стурбовані психічною нестабільністю президента. Раніше Лі опублікувала книгу під назвою "Небезпечний випадок Дональда Трампа", яка включає в себе відгуки 27 психотерапевтів про душевне здоров'я президента США.

Заяви Лі – ганебні і смішні. Якби Трамп не підходив для діяльності на посту президента, то він би, ймовірно, і не був там, де зараз знаходиться. Крім того, якби Дональд Трамп страждав на які-небудь психічні захворювання, він не зміг би пройти праймеріз на висунення своєї кандидатури в президенти,
– наголосила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

В Американській психіатричній асоціації у відповідь на прохання прокоментувати дії Лі повідомили, що вони суперечать правилу не оцінювати психічний стан людей без проведення особистої діагностики.