Про це у прямому ефірі 24 каналу розповіла журналіста Анастасія Кримова.

Читайте також: Цього тижня Рада може перейменувати дві області

За її словами, вже у понеділок, 17 вересня, обговорено багато питань, тож, імовірно, увесь тиждень буде активний для нардепів. Лише за четвер вони хочуть розглянути всі зміни до Конституції, які накопичилися у парламенті.

Почнуть з президентського законопроекту щодо закріплення у Конституцію вектору на Євросоюз і НАТО. А ще хочуть змінити назву Кіровоградської та Дніпропетровської областей відповідно на Кропивницьку та Січеславську. У планах і голосування щодо депутатської недоторканості – адже Конституційний Суд вже дав висновки і скерував їх до ВР,
– повідомила журналістка.

І нагадала, що іще депутати мають оновити склад ЦВК. Щоб знайти консенсус у цьому складному питанні між фракціями Андрій Парубій може запропонувати звільнити увесь склад ЦВК, тобто усіх 15 людей, включно з тими двома, які ще мають право там працювати.


Спікер Парубій може запропонувати звільнити увесь склад ЦВК

"У п'ятницю, 21 вересня, депутати мають заслухати уряд і його проект бюджету на 2019 рік. Він уже зареєстрований у парламенті, і після його презентації почнеться обговорення", – підсумувала Кримова.