Про це на брифінгу під час "Рамштайну" розповів голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі, повідомляє 24 Канал.

Цікаво Американські генерали оцінили, скільки часу потрібно на повну деокупацію України

Україна продовжить контрнаступ

Головний генерал США зазначив, що Україна крок за кроком наближається до певного кінцевого стану, визначеного президентом Володимиром Зеленським та підтвердженого країнами-союзниками.

З наближенням зими буде якийсь період, коли територія стане менш прохідною, але потім Україна продовжить свій наступ,
– зазначив Міллі.

Він наголосив, що боротьба ще не припинилася. Війна, яку розв'язав Кремль, завершиться незалежністю і повною недоторканністю території України у кордонах станом на 1991 рік. Проте військовий не береться прогнозувати, коли це станеться.

Варто прочитати ЗСУ знищили склад окупантів біля Мелітополя: там ворог скупчує техніку та боєприпаси

Що відбувається на Півдні: коротко

  • Очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що українські війська можуть розірвати сухопутне сполучення між Кримом і Росією до зими. Передумовою для цього став частковий прорив першої оборонної лінії ворога на Запоріжжі.
  • Своєю чергою, військовий експерт Роман Світан вважає, що наші бійці можуть просуватись протягом усієї зими. Для цього їм потрібно вийти на піщані ґрунти, які гарно вбирають вологу та тримають гусеничну техніку.
  • Варто зауважити, що протягом останнього тижня Сили оборони звільнили понад п'ять квадратних кілометрів на Півдні. Тим часом російські окупанти продовжують зазнавати втрат.