Олександр Корнієнко розповів в ефірі телемарафону, що отримав листа з грифом "Для службового користування", зміст якого він не може розголошувати, інформує 24 Канал.

Дивіться також Порошенко намагався виїхати з України, але його не пропустили на кордоні: що кажуть у ДПСУ

За його словами, Порошенко вказував як основну підставу – участь у непарламентському заході, партійному форумі Міжнародного демократичного союзу, спільноти в яку, напевно, входить "Європейська солідарність".

"Він написав, що паралельно з цим будуть якісь ще зустрічі високого рівня", – уточнив Корнієнко.

Віцеспікер зазначив, що за внутрішніми принципами участь у партійних заходах допускається, але він отримав лист ДСК (для службового користування), який він не може коментувати. Тож він був вимушений скасувати це відрядження.

Відрядження скасували ще 29 листопада

Зауважимо, що в мережі опублікували документ розпорядження про скасування відрядження Порошенка, воно датоване 29 листопада.

Тобто, Петро Олексійович, найімовірніше, був повідомлений про це і розумів, що прикордонники не пропустять його через кордон.


Відрядження Порошенка скасували ще 29 листопада / Фото з фейсбуку Ростислава Павленка

Що відомо

  • Зранку 1 грудня 2023 року Петро Порошенко намагався виїхати з України, однак його не пропустили українські прикордонники. Він заявив, що їхав у відрядження, яке схвалив голова Верховної Ради.
  • За словами Порошенка, він мав заплановані зустрічі в Польщі та США.
  • Згодом стало відомо, що відповідне доручення дав віцепрем'єр Олександр Корнієнко.