Про це у твітері повідомив посол України у Хорватії Василь Кирилич. Він також додав, що остаточно цю можливість ще не втрачено.

До теми: Вперше коронавірус підтвердили в Хорватії

За словами дипломата, Хорватія залишила активною таку нагоду для українських військових.

Що відомо про поширення коронавірусу у Хорватії

  • У Загребі, столиці Хорватії, 25 лютого підтвердили перший випадок захворювання на коронавірус. Чоловіка із симптомами вірусу госпіталізували у Загребі. Раніше він відвідував італійський Мілан.
  • Міністр охорони здоров'я Хорватії Вілі Берош повідомив, що у місті Рієка також госпіталізували 9 працівників, які нещодавно повернулися з Італії. Він уточнив, що Хорватія переймає практику і досвід європейських країн.

Яка ситуація з коронавірусом в Україні та світі?Станом на ранок 4 березня кількість людей, які одужали після інфікування новим коронавірусом, сягнула 50 681. Загалом у світі захворіли 93 129 людей, 3198 людей – загинули.

3 березня у Чернівцях виявили перший в Україні випадок зараження коронавірусом. Інфікований – житель Чернівців, який разом з дружиною повернувся з Італії. Через два дні, 5 березня, повідомили про госпіталізацію із підозрою ще двох буковинців – вони також мандрували до Італії, де триває спалах вірусу.