Саме у такій атмосфері український співак вирішив знімати відеокліп на нову пісню "Надо любить".

"Локацій у кліпі буде дуже багато. У кліпі ми хочемо показати справжнє життя, тому я і вдягнений з дирками - все як може бути у житті в нас. Без всякого гламуру, і якихось зайвих речей, таких, що відрізняло мене від інших. Тому буде справжнє життя, буде під'їзд, в якому я буду сидіти, будуть люди, які проходять повз мене", - каже заслужений артист України Віталій Козловський.

За режисерське кермо взялась Ольга Навроцька, яка відома своїми стилістичними перевтіленнями зірок. За іронією долі, саме Ольга вдягала співака, коли той був у проекті "Шанс".

"Мені просто дуже подобається знімати саме історії якійсь. Це буде маленькі міні-кіно на 3,5 хвилини, де буде все і кохання, і драма, і сварка, і примирення, і палкі поцілунки, ви напевно бачили, що тут творили, тому, я думаю, буде просто класне відео", - каже режисер, стиліст Ольга Навроцька.

Усі героїні у кліпі є професійними танцюристками. Вже за кілька тижнів нову відеороботу Козловського можна буде побачити у просторі музичних телеканалів.