У Рівному на вулиці Соборній художник створив патріотичний мурал під назвою "Красавіца терпіти не буде". Про це повідомив очільник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Головне США обіцяють ще зброї, чого чекати від нового командувача силами РФ: основне за 46 день війни

У Рівному з'явився мурал "Красавіца терпіти не буде"

Його автор – рівненський художник Костянтин Качановський. На муралі він зобразив українку в національному строї зі снайперською гвинтівкою на плечі.


У Рівному з'явився мурал "Красавіца" терпіти не буде" / Фото rivne.online

За словами Качановського, своєю роботою він хотів показати, що Україна може дати відсіч, що вона сильна та незалежна. Тому мурал є присвятою боротьбі України з Росією.

"Слабкі керують світом" – такий, здавалося, зухвалий вислів від вуличних художників донедавна прикрашав фасад одного із будинків Рівного. Днями на місці цього напису з’явився мурал із озброєною рішучою українкою. Символічно, еге ж?
– написав Коваль.

Він додав, що ті, хто бажають керувати світом й вважають себе сильними, а Україну – слабкими, напавши на неї, побачили, що усе – навпаки.

Коваль підкреслив, що зображена із снайперською гвинтівкою українка – уособлення нашої боротьби, а наші цінності, які ми відстоюємо, обов'язково приведуть до Перемоги.


У Рівному з'явився мурал "Красавіца" терпіти не буде" / Фото rivne.online

До теми – Зеленський відповів Путіну на "терпи, моя красавица": дивіться відео