Луценко нагадав, що Рада вже прийняла всі необхідні "візові закони", крім скандальних поправок до Трудового кодексу.

Вісім країн вимагають від України уточнення Трудового кодексу, де записано, що при працевлаштуванні в Україні забороняється будь-яка дискримінація. Вісім європейських країн наполягають, щоб там було уточнено: в тому числі за ознаками сексуальної орієнтації. Я думаю, що парламент повинен піти на це,
— сказав лідер фракції БПП журналістам.

За словами Луценка, з питанням ЛГБТ пов'язане і шахрайство, коли українці автоматично отримують притулок у ЄС через "незахищеність" в Україні. Тому уточнення в законодавстві дозволить уникнути спекуляцій на цю тему.

Політик нагадав також свою позицію, озвучену раніше: "Краще гей-парад на Хрещатику, ніж російські танки в центрі української столиці".

При цьому Луценко зауважив, що підтримка цієї поправки не означає підтримку способу життя меншин, але він вважає неможливим обмеження їхніх прав при прийомі на роботу за цією ознакою.

Нагадаємо, Рада вже проголосувала за проблемні антикорупційні закони, один з яких передбачає створення Агентства з повернення та управління активами, які нажили незаконним шляхом.