"Росія продовжує кричущі порушення та зловживання права людина та нарощує військові потужності на півострові. Спроби Росії узаконити окупацію Криму не є і не будуть визнаними", – мовиться у заяві, до якої приєдналися США, Велика Британія та майже всі країни ЄС, за винятком Угорщини.

Цікаво Вплив Росії та дипломатична напруга: що відбувається з відносинами США та Китаю

Віртуальна зустріч з Байденом

Президент США Джо Байден взяв участь у віртуальній зустрічі керівників країн Європейського Союзу. Вашингтон і Брюссель заявили, що прагнуть перезавантаження торговельних відносин. Також домовились у квітні тимчасово зупинити мита, запроваджені через давню суперечку щодо субсидій авіабудівним компаніям Boeing у США та Airbus у Європі.

Потужні торнадо у Штатах

Понад 20 потужних торнадо прокотилися південними штатами США. Вони спричинили принаймні 6 смертей та значні руйнування. Найбільше постраждали Джорджія та Алабама. Торнадо залишали після себе десятки вщент зруйнованих будинків.

До теми Алабаму накрила серія із 14 торнадо: загинули 5 людей – фото, відео

Ефективність AstraZeneca перевіряють

У США перевіряють ефективність вакцини британської компанії AstraZeneca. В Україну її постачають під назвою Covishield. Її виробляють в Індії за ліцензією британців.

Повний випуск програми "Голос Америки" на 24 каналі: дивіться відео