Напередодні в російському уряді висловили здивування через нарікання голови окупаційної влади Криму на те, що півострову не виділили жодної копійки з обіцяних 15 мільярдів. Таку інформацію отримало РИА Новости від свого джерела.

Згідно з повідомленням, у листопаді уряд Росії доручив Мінекономрозвитку і Мінфіну визначити розмір збитку російському бюджету після замороження на 2015 рік фінансування на розвиток Криму і Севастополя.

Професіоналізм і якість роботи регіональної влади викликали серйозну стурбованість у керівництва уряду,
— розповіли співрозмовники.

Водночас Зорян Шкіряк вважає, що у Москві готуються до нових зачисток своїх "вірних васалів".

Наближчим часом маріонетку Кремля Аксьонова можуть усунути з посади так званого "прем'єр-міністра" Криму. Не виключений і його арешт російськими спецслужбами. Принципово таке рішення керівництвом Росіі вже прийнято. Наразі, чекають зручної нагоди для реалізації,
— пише радник Авакова у своєму дописі на Facebook.

У Шкіряка є інформація, що конфлікт між офіційним Кремлем та його тимчасовою "владою" Криму посилюється.

Суть питання, за його словами, полягає у неспроможності Аксьонова впоратися з різким збільшенням негативних, антиросійських настроїв та масового невдоволеннями місцевих жителів ситуацією, що склалася за останні півтора року після військової анексії Криму ЗС РФ.

"Крім того, не секрет, що Аксьонов по вуха занурився у тотальну корупцію. В Москві це добре знають. Адже як колишній рекетир він працює звично", — підсумував Шкіряк.

У Москві готуються до нових зачисток своіх "вірних васалів". Наближчим часом, маріонетку Кремля Аксьонова можуть усунути...

Опубліковано Зоряном Шкіряком 20 грудня 2015 р.