Про це пише приватна розвідувально-аналітична компанія США Stratfor, передає "Апостроф".

За словами аналітиків, саме ці результати і можна сприймати як тривожний сигнал для Кремля. Хоча антиопозиційна кампанія виявилася успішною для Кремля, адже на виборах домінували "Єдина Росія" та її прихильники, але є і неприємні новини для Путіна. А це – результати муніципальних виборів.

Читайте також: Піонтковський розповів, як Україна може повернути Донбас

"Опозиція та незалежні кандидати домоглися перемог у багатьох містах Росії. Найяскравішим успіхом стали муніципальні вибори в Москві, де опозиційні кандидати отримали більшість у 14 районах, у тому числі – в Гагарінському, де голосував сам президент Росії Володимир Путін, і Тверському – престижному центральному районі, де розташований Кремль", – йдеться у звіті Stratfor.

Загалом, лише у Москві опозиційні або незалежні кандидати отримали 23% місць, що є для столиці безпрецедентним максимумом.

Перемоги опозиції є тривожним сигналом для Кремля, що вступає у вирішальну фазу виборів 2018 року, під час яких Путін претендуватиме на четверте переобрання. Він майже впевнений в приголомшливій перемозі, але здатність влади утримати інші мандати – під питанням,
– зазначають аналітики.