Як зазначає антипропагандистська спільнота "Росcия 24", у містах країни з’явилися бігборди, присвячені перемозі Королівства Польського та Великого князівства Литовського під проводом короля Владислава II Ягайло та великого князя литовського Вітовта над військом Тевтонського ордену у Грюнвальдській битві.

Зауважимо, що у Росії цю перемогу вважають саме їхньою. Так, на одному з рекламних щитів ратник у бутафорських обладунках позує на фоні забороненої в Україні "георгіївської стрічки".

Читайте також: Крим визнали українським на Кремль ТБ

"15 липня 1410 російські князі Ягайло та Вітовт під російськими поселеннями Грюнвальд і Танненберг ущент розбили німецько-бандерівські війська Тевтонського ордену під командуванням Великого Магістра Ульріха фон Юнгінгена. Росія пам'ятає свої перемоги!", – іронічно прокоментували конфуз у спільноті "Роисcя 24".

Додамо, що у соцмережах також не залишили без уваги цей факт.

Нагадаємо, нещодавно президент Росії Володимир Путін хотів привласнити Анну Ярославну. Так, під час візиту до Парижа господар Кремля заявив, що французько-російські відносини начебто розпочалися з того часу, коли Анна Ярославна переїхала до Франції.